Jest szansa na zagospodarowanie zbiornika Konne. ZBIERAMY PODPISY.

Arkadiusz Werelich POMarki

7 maja 2013    00:49

Konne to jeden z niewielu zbiorników wodnych na terenie Marek, który pozostał po czasach świetności cegielni. To zbiornik, który cieszy się coraz większym zainteresowaniem mieszkańców naszego miasta. To zbiornik, który wymaga zagospodarowania, ale jest szansa, aby cel został spełniony.

Teren zbiornika jest własnością miasta, dlatego wymagane jest pozwolenie ze strony Urzędu Miasta Marki, które umożliwi rozpoczęcie prac porządkowych.

Niezbędne prace zostaną wykonane przez Polski Związek Wędkarski, a dokładnie przez Koło Miejskie nr 14, które funkcjonuje na terenie Marek. Warto przy tym wspomnieć, że nasze koło jest największym w powiecie i jednym z największych w Polsce. To poważna firma.

Dłuższe rozpisywanie się w tej sprawie wydaje się być niepotrzebne, ponieważ treść poniższego wniosku dokładnie ilustruje nasze zamierzenia. Nasze, ponieważ jest to sprawa wszystkich miłośników wędkarstwa, rekreacji, czy rodzinnych pikników. Jednym słowem sprawa wszystkich mieszkańców Marek.

Podpisy, które pomogą zrealizować zamierzony cel, można składać osobiście w sklepie wędkarskim Siupex przy al. Marsz. Piłsudskiego 172 w Markach oraz na ZŁÓŻ SWÓJ PODPIS ONLINE

Lepsza jakość skanu wniosku na stronie: werelich.com

Arkadiusz Werelich

zdjecie: 51086
fot. 2
fot. 4
fot. 5
zdjecie

Arkadiusz Werelich

Oddany lokalnym sprawom, samorządowiec, radny powiatu wołomińskiego, społecznik.

www.werelich.com

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry