I Sesja Rady Miasta Marki IX kadencji

Tomasz Paciorek

6 maja 2024    19:57

Na zdjęciu od lewej: Karol Banaś, Mikołaj Szczepanowski, Marzena Wieczorek-Starczewska, Jacek Domaszczyński.

Dziś odbyła się I Sesja Rady Miasta Marki IX kadencji. Zawiązał się też klub radnych "Łączą nas Marki" w składzie:

Karol BanaśTomasz PaciorekJacek Domaszczyński Mikołaj Szczepanowski

Radni jednogłośnie wybrali na Przewodniczącą Rady Miasta Panią Marzenę Wieczorek- Starczewską. Gratulujemy!

Wiceprzewodniczącymi zostały Agnieszka Lużyńska oraz Marlena Stosio. Gratulujemy!

Klub "Łączą nas Marki" zgłosił kandydata na przewodniczącego Komisji Rewizyjnej. Jak argumentował Tomasz Paciorek - środowisko, które rządzi nie powinno samo siebie kontrolować. Niestety, większość radnych uznała, że przewodniczącym Komisji zostanie radny z komitetu Burmistrza.

Na zdjęciu radni z klubu "Łączą nas Marki" oraz nowa Przewodnicząca Rady - Marzena Wieczorek-Starczewska.

Załączniki:

rada.jpg

zdjecie: 132040
zdjecie

Tomasz Paciorek

Absolwent Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego oraz studiów doktoranckich w zakresie ekonomii w Instytucie Pracy i Spraw Socjalnych w Warszawie. Pracownik w administracji państwowej.

Pasjonat lokalnej historii, autor licznych opracowań na temat Marek, członek Stowarzyszenia Marki-Pustelnik-Struga. Od 2010 r. radny miasta Marki.

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry